KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12968105
nr 1296 8105
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Akvarell, Landskap. Signerad, daterad -66. Bladets mått: 42x50 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
måndag 9 december 2019
kl 20:19:02